Productbeschrijving

  • Naam

    Nuralgan 500mg/200mg Filmomh Tabl 30
  • Productcode

    4735650
  • Indicatie(s)

    Nuralgan bevat de werkzame stoffen paracetamol en ibuprofen.
    Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïdale anti-inflammatoire
    geneesmiddelen (of NSAID's) worden genoemd. Het verlicht de pijn en vermindert ontstekingen
    (zwelling, roodheid of pijn). Paracetamol is een pijnstiller die de pijn verlicht en de koorts vermindert.
    Nuralgan wordt bij volwassenen gebruikt voor de kortdurende symptomatische behandeling van milde
    tot matige pijn.
    Raadpleeg altijd een arts als u zich na 3 dagen niet beter of zelfs slechter voelt.

  • Gebruiksaanwijzing

    Volwassenen: De aanbevolen dosis is 1 tot 2 tabletten om de 6 uur, naar behoefte.
    Neem niet meer dan 6 tabletten in een periode van 24 uur. Laat ten minste 6 uur tussen de doses.
    Neem dit geneesmiddel niet langer dan 3 dagen in.
    Hoe neemt u het geneesmiddel in
    Slik de tablet in met een vol glas water. Om het risico op bijwerkingen te verminderen, raden we aan
    om het geneesmiddel met voedsel in te nemen.

  • Contra-indicaties

    • als u allergisch bent voor paracetamol of ibuprofen of voor een van de andere bestanddelen
      van dit geneesmiddel (zie rubriek 6);
    • als u astma, urticaria of allergische reacties hebt gehad na het gebruik van acetylsalicylzuur, of
      andere NSAID's;
    • als u een actieve of terugkerende maagzweer (d.w.z. maag- of duodenumzweer) of -bloeding
      (twee of meer afzonderlijke episoden van aangetoonde ulceratie of bloeding) hebt of hebt
      gehad;
    • als u een gastro-intestinale ulceratie of bloeding hebt of hebt gehad, inclusief ulceraties of
      bloedingen die met NSAID's in verband kunnen worden gebracht;
    • als u stollingsstoornissen hebt;
    • als u een cerebrovasculaire of andere actieve bloeding hebt;
    • als u aan ernstig hartfalen lijdt;
    • als u ernstige lever- of nierproblemen hebt;
    • tijdens de laatste drie maanden van de zwangerschap;
    • als u jonger bent dan 18 jaar.
  • Product informatie

  • Wettelijke Tekst

  • Bijsluiter

  • Actieve ingrediënten

    ibuprofen, paracetamol

  • Samenstelling

    - De werkzame stoffen zijn paracetamol en ibuprofen. Elke filmomhulde tablet bevat 500 mg
    paracetamol en 200 mg ibuprofen.
    - De andere stoffen zijn:
    Tabletkern: povidon (E1201), microkristallijne cellulose, natriumzetmeelglycolaat,
    magnesiumstearaat.
    Tabletomhulsel: polyvinylalcohol, macrogol, talk (E553b) en titaandioxide (E171).

  • Extra info